Turniej wsi dla Gościejewa

Gościejewo zwyciężyło w turnieju wsi sołectw z gminy Rogoźno.

W niedzielę 17 czerwca na boisku wiejskim w Karolewie spotkały się drużyny reprezentujące sołectwa Gminy Rogoźno. Rywalizacja rozpoczęła się po przywitaniu wszystkich obecnych przez władze samorządowe - Burmistrza Rogoźna, Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Zastępcę Burmistrza. Wśród zabawnych konkurencji przygotowanych przez Rogozińskie Centrum Kultury znalazły się: Ale jaja, Przelewanie wody, Skakanka, Sztafeta strażacka, Rzut do kosza, Sztafeta rodzinna i test. 

Do zawodów stanęły reprezentacje 10 sołectw: Owczegłów, Garbatki, Owieczek, Gościejewa, Boguniewa, Studzieńca, Rudy, Prusiec, Budziszewka i Karolewa. Po wielu zmaganiach turniej wygrali mieszkańcy Gościejewa, miejsce drugie zajęło Sołectwo Garbatka, a na miejscu trzecim znaleźli się mieszkańcy Owieczek. Zebrani kibice mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji oraz podziwiać występ zespołu Pa-Mar-Sze Młodsze.

Impreza zakończyła się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, pucharów i wspólnym zdjęciem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież