Twarze Rogozińskiej Ziemi

W piątek 15.06.2018 w Rogozińskim Ośrodku Kultury miała miejsce premiera filmów o mieszkańcach gminy Rogoźno „Twarze Rogozińskiej Ziemi”.

Bohaterami filmów dokumentalnych są Władysław Ruks, Gustaw Wańkowicz i Zofia i Zygmunt Lück.

Doskonale zrealizowane filmy przez Wiesława Zielińskiego z muzyką Marcina Matuszewskiego, przedstawiają ogromną dawkę historii Rogoźna i okolic. Materiał ten już w tej chwili można uznać za obowiązkowy do obejrzenia przez każdego mieszkańca Rogoźna.

Poniżej prezentujemy opublikowane na ta chwilę filmy.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież