Wpłynęły oferty na budowę drogi w Uścikowie

W Urzędzie Miejskim w Obornikach dokonano otwarcia kopert z ofertami na budowę drogi w Uścikowie.

15 czerwca upływał termin składania ofert na budowę drogi w Uścikowie. Tego też dnia komisja dokonała otwarcia kopert z otrzymanymi ofertami. Ostatecznie wpłynęły 2 oferty. Na drogę o długości ok. 500m swoje propozycje złożyły: Iveston z Obornik oraz Pol-Dróg z Drawska Pomorskiego. Obie oferty są wyższe od kosztorysu, który wynosi ok. 600 tys. zł. Iveston zaproponował wykonanie prac za blisko 750 tys. zł. Druga z firm przedłożyła jeszcze droższą ofertę, bo na  kwotę prawie 890 tys. zł.

Po szczegółowej analizie ofert podjęta zostanie decyzja o ewentualnym podpisaniu umowy na realizację zadania w Uścikowie. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież