Ocieszyn będzie miał świetlicę

Ocieszyn po wielu latach starań będzie miał swoją świetlicę.

Najbliższa sesja Rady Miejskiej w Obornikach ma mieć historyczne znaczenie dla Sołectwa Ocieszyn. 13 czerwca 2018 roku Rada Miejska ma zabezpieczyć środki na realizację zadania, jakim jest budowa świetlicy wiejskiej w Obornikach. Odpowiedni wniosek złożył kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Gminy Oborniki Przemysław Mączyński.

Dla Ocieszyna to niezwykle ważna inwestycja. Dla samego sołtysa i zarazem radnego Błażej Pacholskiego to spełnienie osobistych marzeń. Dla innych społeczników to także sygnał, że mały może osiągnąć dużo. Warto walczyć o marzenia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież