Ogrodzili boisko w Bąblinie

Komplek sportowo-rekracyjny w Bąblinie zyskał ogrodzenie. 

W czwartek, 7 czerwca odbył się odbiór końcowy wykonanego ogrodzenia boiska do gry w piłkę nożną na terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Bąblinie.

W ramach prac wykonano 175 mb, 3 metrowego ogrodzenia, zamontowano furtkę oraz bramę przesuwną. W odbiorze uczestniczyli m.in. burmistrz Tomasz Szrama, radna Renata Małyszek oraz sołtys Stanisław Pakuła.

Wykonawcą inwestycji na kwotę ok 36 tys. zł była Firma Wielobranżowa Jacka Tyma z Wargowa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież