Pomost na Żwirkach od lipca?

Trwa ocena zgłoszonej oferty na montaż pomostu pływającego na obornickim kąpielisku Żwirki.

O planach montazu nowego pomostu na Żwirkach pisaliśmy na naszym portalu już niejednokrotnie. Koncepcję modułowego pomostu zgłosiła Młodzieżowa Rada Miejska pod przewodnictwem Mikołaja Mantyka. Pozytywnie do pomysłu odniósł się sam Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. 

Gmina pozyskała na ten cel dodatkowe środki z LGR 7 Ryb. Kilka dni temu odbyło się otwarcie ofert. Do Urzędu Miejskiego wpłynęła jedna oferta. Trwa sprawdzanie jej. Jeśli dojdzie do podpisania umowy z oferentem to w połowie lipca oborniczanie będą mogli cieszyć się z nowego pomostu na Żwirkach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież