Wspaniały klimat Dnia Dziecka w Obornikach (film)

Obornickie Łazienki były miejscem organizacji Dnia Dziecka w Obornikach.

Przez kilka godzin dzieci z opiekunami mogli korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. 3 czerwca na Łazienkach Gmina Oborniki przy współpracy z OOK, ZHP, SKS Oborniki, Just a Fit, Aplagą, Stajnią Leśnego Duszka, Stowarzyszenia Historycznego Grodu Radzim, Laboratorium Logiki i Nadleśnictwem przygotowała wiele zabaw i konkursów. Nikt się nie nudził. Ponieważ tegoroczne święto dzieci przebigało pod hasłem "W zaczarowanym miejscu" nie mogło zabraknąć choćby Królewny Śniezki i 7 Krasnoludków.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji filmowej. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież