W Wymysłowie remontują dach świetlicy (foto)

Mieszkańcy Wymysłowa doczekali się remontu dachu swojej świetlicy.

Po wielu latach oczekiwań w końcu zaczęło się coś dziać w Wymysłowie. Straszący na dachu świetlicy eternit został już usunięty. Teraz trwają prace, które pozwolą położyć blachodachówkę. Potrzeby w świetlicy są jednak znacznie większe.

Nie od razu zbudowano Kraków - mówił w swoim stylu radny Paweł Dreger. Najpierw było trzeba pomyśleć o nowym dachu. Potem będzie można zająć się innymi potrzebami.

Pracownikom sprzyja na razie pogoda. Prognozy mówią nawet o jeszcze tygodniu upałów.

Poniżej zdjęcia z 28 maja.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież