PGKiM będzie ponownie obsługiwało oborniczan!

pgkim bedzie ponownie obslugiwalo oborniczan

Spółka PGKiM przez najbliższe lata będzie obsługiwała oborniczan.

W piątek 9 lutego Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła wszystkie skargi spółki Komunalnik. Przedsiębiorstwo zarzucało ZM GOAP, że wybrało znacznie droższe oferty konkurentów. KIO odrzuciła wszystkie 6 wniosków Komunalnika zarzucając mu zasadniczy fakt. Spółka nie miała odpowiedniej bazy do obsługi klientów.

PGKiM będzie obsługiwało przez ponad 3 lata ponownie mieszkańców Gminy Oborniki. Radości z tego faktu nie kryją burmistrzowie:

Duży kamień z serca spadł nam w piątek - mówił nam z dużą ulgą Z-ca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk. To wspaniała informacja dla naszej spółki, jak i jej pracowników oraz ich rodzin.

Decyzja KIO jest jednoznaczna i zobowiązuje ZM GOAP do podpisania umowy z Remondisem. Poznańska spółka podpisze zlecenie na obsługę sektora obornickiego z PGKiM. Tym sposobem obornicka spółka wraca do Gminy Oborniki.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież