Maciej Tyrakowski z tytułem "Zasłużonego dla Ziemi Rogozińskiej"

 

Maciej Tyrakowski zasluzonym dla Gminy Rogozno

Maciej Tyrakowski otrzymał tytuł "Zasłużonego dla Ziemi Rogozińskiej".

Ostatnia sesja Rady Miejskiej w 2017 roku miała bardzo uroczysty przebieg. W jej trakcie przyznano kolejny tytuł "Zasłużony dla Ziemi Rogozińskiej" i dokonano wpisu do Księgi Honorowej. Z rąk Burmistrza Rogoźna i Przewodniczącego Rady Miejskiej, 28 grudnia 2017 roku, to zaszczytne wyróżnienie otrzymał pan Maciej Tyrakowski. 

Od 1991 roku pracował na terenie Gminy Rogoźno w Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Jego praca zawsze związana była z doradztwem kierowanym do producentów rolnych, których dobro było dla niego priorytetem. Pan Maciej urodził się w Wągrowcu. Tytuł technika rolnika uzyskał w 1972 roku w Państwowym Technikum Rolniczym w Gołańczy. W tym samym roku podjął pierwszą pracę jako stażysta w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Bobrownikach. Po odbyciu Zasadniczej Służby Wojskowej został zatrudniony w Urzędzie Gminy w Łeknie w Gminnej Służbie Rolnej na stanowisku instruktora. Jego kariera zawodowa zawsze związana była ze służbami rolnymi. Z Łekna został przeniesiony do Gminnej Służby Rolnej w Wągrowcu, później pracował w Wojewódzkim Ośrodku Postępu Rolniczego, a po kolejnych zmianach w Wojewódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Starej Łubiance jako specjalista ds. doradztwa rolniczego. Stamtąd trafił do Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, a tym samym do Urzędu Miejskiego w Rogoźnie. W 2011 roku Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi odznaczył go odznaką honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. W roku 2017 pan Maciej przeszedł na zasłużoną emeryturę. Jego wkład i zaangażowanie w powierzone mu obowiązki były doceniane przez rolników i producentów rolnych z Gminy Rogoźno.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież