Paka dla dzieciaka, Paka dla seniora

paka dla dzieciaka, paka dla seniora

W Zespole Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Obornikach trwa kacja świąteczna "Paka dla dzieciaka, paka dla seniora".

Od 4 do 11 grudnia w Zespole Szkół będzie trwała zbiórka darów świątecznych na rzecz dzieci z rodzin najuboższych oraz osób starszych i samotnych mieszkających na terenie powiatu obornickiego w ramach akcji świątecznej „PAKA DLA DZIECIAKA, PAKA DLA SENIORA”.  Zbiórka jest efektem współpracy szkoły ze Schroniskiem dla osób bezdomnych w Gościejewie. Młodzież szkolna może przynosić do szkoły słodycze, zabawki oraz artykuły spożywcze.

Schronisko dla bezdomnych Markot w Gościejewie planuje w tym roku przygotować paczki dla 700 osób z całego powiatu. Akcja trwa głównie w szkołach, ale można także indywidualnie przekazywać produkty. Dla dzieci to w szczególności potrzebne są zabawki i słodycze. Dla osób starszych Markot prosi o produkty o dłuższym terminie do spożycia takie, jak chociażby makaron, ryż czy konserwy.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 67 2684932.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież