Będzie remont świetlicy w Wymysłowie

Wymyslowo bedzie mialo remont swietlicy

Świetlica w Wymysłowie przejdzie w najbliższym czasie remont. Informację potwierdził nam radny Paweł Dreger.

Wymysłowo to wieś położona przy drodze powiatowej. Stan nawierzchni asfaltow jest w fatalnym stanie. Nie lepiej wygląda też świetlica w tej miejscowości.

Staramy się o remont naszej świetlicy od dłuższego czasu - mówiła nam wczoraj sołtys Urszula Warguła. Razem z panem Pawłem Dregerem byliśmy u pana burmistrza Szramy. Dostaliśmy gwarancję, że znajdą się środki na tę inwestycję. 

Najważniejszym elementem jest wymiana dachu. W tej chwili wymysłowski budynek pokryty jest eternitem. Oprócz tego ma się poprawić też stan sanitariatów. Odświeżenie wnętrza odbędzie się ze środków sołectwa.

Inwestycja przewidziana jest na rok 2018 - potwierdził nam słowa pani sołtys radny Dreger. Musimy zrobić kosztorys i wówczas podejmiemy konkretne działania. 

Jeśli koszty remontu nie okażą się wysokie to jest szansa na jej odnowienie jeszcze w tym roku.

Komentarze   

0 #1 Ryszard 2017-06-23 11:24
"Stan nawierzchni asfaltow jest w fatalnym stanie." - STAN JEST W STANIE? "asfaltow" - CZYLI ASFALTÓW czy ASFALTOWEJ??
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież