Burmistrz Szuberski i wicestarosta Okpisz o wizycie Prezydenta

Roman Szuberski i Renata Tomaszewska

Wrażeniami po spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą podzielili się z nami kolejni samorządowcy.

Zaraz po wizycie krótkie komentarzea udzielili nam burmistrzowie Obornik, wójt Ryczywołu oraz wiceprzewodniczący okręgu polskiego PiS. Dziś publikujemy wypowiedzi wicestarosty Andrzeja Okpisza oraz Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego.

Wizyta Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Obornikach była bardzo oczekiwaną i udaną wizytą. Bardzo się cieszę że do niej doszło i jeszcze raz dziękuję Panu Burmistrzowi Tomaszowi Szramie za zaproszenie Prezydenta RP i za bardzo dobra organizację samego spotkania, zarówno na Rynku jak i w Urzędzie Miejskim w Obornikach. Pan Prezydent okazał się bardzo ciepłą i bezpośrednią osobą. Nie stronił on bezpośrednich kontaktów i rozmów z mieszkańcami którzy przybyli na spotkanie. Myślę, że ważną wypowiedzią Pana Prezydenta złożoną w Urzędzie Miejskim w obecności radnych i innych zaproszonych gości dotyczącą wyborów samorządowych była deklaracja, że Pan Prezydent popiera dwu kadencyjność osób wybieranych bezpośrednio przez mieszkańców (Burmistrz, Wójt, Prezydent) , ale na przyszłość ... 

W rozmowie z naszą redakcją Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski wyraził podziękowanie Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Panu Andrzejowi Dudzie za możliwość spotkania się w dniu 19 kwietnia 2017 r. i rozmowy na tematy ważne dla przyszłości naszego kraju, podczas wizyty w Obornikach.

Burmistrz Roman Szuberski podziękował Panu Prezydentowi za podzielenie się dobrymi wspomnieniami z terenu Gminy Rogoźno, kiedy Prezydent, wówczas jako harcerz, poznał wszystkie jej uroki. Prezydent bardzo dobrze wypowiedział się o życzliwości mieszkańców Gminy Rogoźno.

Ponadto pogratulował burmistrzowi Tomaszowi Szramie bardzo dobrej organizacji wizyty Pana Prezydenta.

Komentarze   

0 #1 Haha 2017-04-21 22:18
O Boże jaka wazelina, Szuberski sie juz dwu kadencyjnosci boi? Haha i gdzie ci biedni nauczyciele z ZSZ z Rogoźna znajdą zatrudnienie? A zwłaszcza kolesie nie posiadajacy zadnych kwalifikacji, ale znajomi Pana burmistrza. Vivat PiS ,
Cytować