Lampy zaświecą na kolejnych ulicach Rogoźna

Lampy zaswieca na kolejnych ulicach Rogozna

Na kolejnych ulicach Rogoźna pojawi się w maju oświetlenie ledowe.

Firma Ragama z Rogoźna w maju zainstaluje oświetlenie na 3 ulicach w Rogoźnie. W niedawno zakończonym przetargu przedsiębiorstwo złożyło najkorzystaniejszą ofertę spośród 7 firm. Gmina będzie musiała zapłacić ponad 61 tys. zł.

Mieszkańcy Rogoźna będą mogli bezpieczniej poruszać się po 3 ulicach - mówi Radna Longina Maria Kolanowska. W maju zostanie wykonane oświetlenie na ulicach: Szarych Szeregów, Werbla i Sobolewskiego. Prace powinny zostać ukończone do końca maja.

W najbliższych dniach wykonawcy przystąpią także do prac w Jaraczu i Parkowie. Tam przebudowane zostaną drogi.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież