W najbliższy weekend w Obornikach odbędą się pierwsze w Polsce REWOLUCJE wokół domu!

pozbruk

 

Kultowa ciężarówka POZBRUK rusza w Polskę z mnóstwem atrakcji na pokładzie, także dla całych rodzin z dziećmi. Firma POZBRUK zamierza przeprowadzić pierwsze w Polsce rewolucje wokół domu. Na najbliższym postoju ciężarówki w Obornikach, już w najbliższy weekend, można zgłosić się do konkursu Moja Przestrzeń POZBRUK. Do wygrania całkowita metamorfoza przestrzeni wokół domu, zaprojektowana przez architekta krajobrazu.

Ciężarówka wyruszy w trasę już 8 marca mając zaplanowanych na swojej trasie kilkadziesiąt miejscowości. Trasa zakończy się w sierpniu w podpoznańskiej Sobocie, głównej siedzibie firmy POZBRUK. Podczas każdego postoju ciężarówki zaplanowano szereg atrakcji – każdy będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z truckiem, mającym 22 metry długości i mierzącym niemal 4,5 metra wysokości. Sam ciągnik, znany przede wszystkim z amerykańskich filmów, robi niesamowite wrażenie.

 Planujesz remont wokół domu?

Każdy kto planuje remont wokół domu i zastanawia się jak wybrać idealne płyty tarasowe, jaki wzór kostki brukowej będzie pasował do elewacji czy też które ogrodzenie jest najtrwalsze, będzie miał możliwość zasięgnięcia fachowej opinii przedstawiciela firmy na wszystkich postojach ciężarówki. Jednocześnie każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami na miejscu, ponieważ naczepa ciężarówki pełni rolę mobilnej wystawy.

Pierwsze w Polsce rewolucje wokół domu

Podczas postojów ciężarówki każdy będzie miał możliwość zgłoszenia się do konkursu Moja Przestrzeń POZBRUK. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na miejscu, wraz z krótkim opisem co planujemy zmienić w swojej przestrzeni wokół domu. Wygraną w konkursie będzie darmowy remont wraz z projektem wykonanym przez architekta krajobrazu.

Piknik w Obornikach:

Oborniki, ul. Chłopska (tuż przy starym młynie)

25.03.2017, sobota, w godzinach 09.30-18.00

26.03.2017, niedziela, w godzinach 10.00-18.00

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież