Wracają busy do Poznania!

Wracaja busy do Poznania

 

Już niebawem na trasie Oborniki - Poznań - Oborniki mają pojawić się ponownie busy!

 

Po rezygnacji z obsługi przez firmę BUS4U linii pasażerskiej 950 wiele osób miało problem z dojazdem do pracy oraz na uczelnie. Pomimo stosunkowo niewielkiej odległości między Obornikami i stolicą województwa znalezienie zastępcy było utrudnione. PKS Poznań wszedł na trasę po miesięcznej przerwie. Wiele osób w tym czasie znalazło alternatywny środek transportu stąd też niezbyt duża ilość pasażerów nie mogła dziwić. Dodatkowo wyjeżdżające z głównego dworca autobusy notowały duże opóźnienia na Piątkowie. Suma sumarum poznański przewoźnik wycofał się z obsługi linii Maraton.

W ostatnich dniach ustaliliśmy, że w połowie listopada ponownie Oborniki będa miały busowe połączenie z Poznaniem. Częstotliwość kursowania ma być zbliżona do tej, z jaką funkcjonował na początku BUS4U! Wiele wskazuje na to, że tajemniczy przewoźnik nie ma swej siedziby w gminie Oborniki. Niestety nie uzyskaliśmy potwierdzenia tej informacji w obornickim Urzędzie Miejskim. To na razie więc nieoficjalna informacja. 

Pozostaje wierzyć, że ta wiadomość wkrótce się potwierdzi. Ze swojej strony zapewniamy, że będziemy informować na bieżąco o tej sprawie.

 

Komentarze   

0 #1 pbbablin 2016-10-23 21:49
Gorzej być nie może co z tego że wrócą kursy. Małe busy tylko dla zdrowych i bez dzieci bo miejsca na wózki nie ma. Każdy kierowca sprzedaje bilety po swojemu. Nawet jak dzwonisz do właściciela to różne odpowiedzi. Nie widać kursów z Szamotuł do Poznania. Busy w takim stanie jak by nie miały badań technicznych. Ale jak było mówione przez telefon oni prowadzą działalność.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież