Oborniki. Dożynki 2016 w Gołaszynie

dozynki oborniki

 

Dożynki Gminy Oborniki rozpoczną się za kilka godzin w Gołaszynie. Na wspólne świętowanie osobiście zaprasza Burmistrz Szrama.

 

Szanowni Państwo, przed nami Dożynki Gminne 2016. Ten piękny, ludowy zwyczaj zaświadczający o bogatej tradycji polskiej wsi jest rokrocznie niezwykle ważnym wydarzeniem dla mieszkańców naszej gminy, to również często jedyna okazja, aby wspólnie z obornickimi gospodarzami z cieszyć się z pomyślnego zakończenia żniw. Dlatego zachęcam wszystkich do uczestniczenia w tym wyjątkowym święcie. Zapraszam całe rodziny, zapewniając, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będą wspaniałe atrakcje dla dzieci i ciekawe prezentacje dla nieco starszych oraz dużo dobrej zabawy dla wszystkich. Zapraszam do Gołaszyna!

Burmistrz Obornik
Tomasz Szrama

Szczegółowy program imprezy zawiera poniższy plakat. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań aby staropolskie święto odbywało się z odpowiednim namaszczeniem. Przygotowano wystrój wsi, plan organizacyjny, interesujace występy.

plakat na dozynki

 

Jedyne na co organiozatorzy nie mają wpływu to pogoda … i tutaj niespodzianka. Dzięki małym porannym opadom deszczu nie będzie się kurzyło. Jest jeszcze mała szansa na małe opady deszczu po południu, jednak nie będą zbyt mocne.

Zachęcamy do przyjazdu do Gołaszyna.

plan sytuacyjny

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież