Pruśce. Obudź w sobie piłkarza

prusce2

 

Od 11 maja do 7 czerwca trwa głosowanie na najlepsze projekty społeczne w ramach konkursu grantowego #DecydujeszPomagamy Tesco, w którym organizacja może otrzymać grant w wysokości 5.000 zł.

 

 

Z naszego terenu do fazy finałowej zakwalifikował się projekt Stowarzyszenia Do Przodu z Prusiec pn. „Obudź w sobie piłkarza”.

Jak informuje autor projektu Łukasz Zaranek: „jest to projekt skierowany dla dziewczynek i chłopców w wieku szkolnym (szkoły podstawowej oraz pierwszej klasy gimnazjum). To szansa na aktywne spędzenie wakacji poprzez wspólną zabawę z piłką, treningi, wyjazd na stadion oraz pogadanki na temat poszanowania zasad fair play na boisku i w codziennym życiu, a także na temat prowadzenia zdrowego stylu życia. To projekt, który pozwoli dzieciom nie nudzić się w wakacje i spędzić je na rywalizacji i współpracy z rówieśnikami.”

Jak głosować?

Za każde zakupy w sklepie Tesco klient otrzyma żeton uprawniający do głosowania na wybrany projekt. Grant otrzyma zwycięzca głosowania w danym obszarze (nasz obszar to - Rogoźno, Chodzież i Czarnków), a projektami, z którymi rywalizuje prusieckie stowarzyszenie są projekty z Chodzieży i Trzcianki. Więcej informacji można znaleźć na wydarzeniu w social media: https://www.facebook.com/events/273773019635123/ oraz na stronie stowarzyszenia: www.do-przodu.pl

Jako eoborniki będziemy na bieżąco informować o postępach w akcji.

prusce3

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież