Miliony zł dla LGD Kraina Trzech Rzek

Malgorzata Najdek

 

Lokalna Strategia Rozwoju opracowana przez Lokalną Grupę Działania Kraina Trzech Rzek została wybrana do finansowania przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego!

Wysoka liczba punktów otrzymana przy ocenie operacji sprawiła, że możemy w pełni wykorzytać planowany budżet, tj. już wkrótce 9 mln zł. trafi do beneficjentów z terenu gmin: Oborniki, Murowana Goślina, Ryczywół i Suchy Las. Już niebawem LGD Kraina Trzech Rzek  podpisze umowę z Samorządem Województwa, na mocy której zostaną przeprowadzone nabory wniosków na przedsiewzięcia zawarte w LSR.

Cieszę się niezmiernie z tego faktu - mówiła nam przed kilkoma dniami Małgorzata Najdek, prezes LGD. Kosztowało nas to wiele pracy, ale odnieśliśmy założony pułap punktowy. Nie otrzymaliśmy punktów tylko tam, gdzie się tego spodziewaliśmy.

Lokalna Strategia Rozwoju przygotowana przez Krainę Trzech Rzek uzyskała 221 punktów na 245 możliwych do uzyskania, tracąc punkty za niską liczbę bezrobotnych oraz za wysoki dochód podatkowy gmin członkowkich.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież