Gmina Oborniki przebuduje ulice na Bielawach

Przetarg UM Oborniki

 

Gmina Oborniki ogłosiła przetarg na przebudowę ulic na Bielawach. W najbliższych tygodniach standard życia podniesie się na ul. Okulickiego i Dmowskiego.

Od kilku lat realizowany jest proces budowy dróg na Bielawach. Każdego roku poprawia się komfort życia na jednym z najdynamiczniej rozwijających się osiedli w gminie Oborniki. W ostatnich dniach Urząd zamieścił ogłoszenie dotyczące budowy ulic gen. L. Okulickiego i R. Dmowskiego wraz z kanalizą deszczową.

Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do 23 maja w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Obornikach do godz. 09:30.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież