Czy poznański PKS ma alergię na Oborniki?

Optymistycznie zapowiadające się rozmowy z PKS Poznań w sprawie uzupełnienia komunikacji z Poznaniem rozczarowały.

Dzisiaj okazało się, że przedstawiciele PKS nie do końca przekonani są do dołożenia kursów na trasie Oborniki – Poznań. Trudno stwierdzić, czy nie potrafią wyliczyć sobie ewentualnego zainteresowania czy po prostu nie chcą. Ze strony Obornik bardzo mocno naciska na rozwiązanie problemu zastępca Burmistrza Piotr Woszczyk.

Udało nam się ustalić, że Woszczyk zaproponował bardzo interesująca trasę: Start z Obornik -> ul. Szarych Szeregów  ->ul.25 Stycznia -> ul. Czarnkowska -> Rudki -> Rondo na DK 11 -> ul. Mostowa (bez zjazdu na dworzec) -> Bogdanowo ->Ocieszyn -> Świerkówki -> Suchy Las -> Poznań ( pętla na Sobieskiego). Zaproponowano czasy wyjazdów z  Obornik: 4:50, 6:20, 7:15 oraz wieczorne kursy z Poznania o godzinie 19:30, 21:00 i 22:30 (lub 23:00).

W tej chwili PKS Poznań zastanawia się. W odwodzie są jeszcze inne firmy, lokalni przedsiębiorcy. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież