Nieoficjalne podsumowanie WOŚP w Powiecie

IMG 6475

Koniec 24 Finału WOŚP, Oborniki zebrały wg. stanu na godzinę 23:00 - 89.679,68 dodając za krew 9220,- daje w sumie 98.899,68. W Rogoźnie wg. stanu na około 21:00 było 7727,89zł, W Ryczywole wg, indormacji z godziny 23:00, udało się zebrać – UWAGA – 12.646,80 zł.

Informacje odnośnie Obornik mamy bezpośrednio ze sztabu, w wypadku Rogoźna i Ryczywołu informacja pochodzi z oficjalnych profili na FB.

Ogromne brawa dla wszystkich Wolontariuszy i osób, które działały w Rogoźnie. Mimo niesprzyjających warunków wykonaliście ogromną pracę!

W Ryczywole akcję wsparł poseł Krzysztof Paszyk, tam odbyły się pokazy Straży Pożarnej, dużo się działo. Mała Gmina Duża MOC, gratulacje!

Szerszą informację i galerię zdjęć z Obornik zaprezentujemy w najbliższym czasie.

Poniżej galeria z Ryczywołu.

 

 

Oj działo się, działo !!!!!! :) :) :)

Posted by Gminny Ośrodek Kultury Ryczywół on 10 stycznia 2016

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież