Od niedzieli obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów

Zmiana rozkladu jazdy pkp

Od 13 grudnia obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów. Zmiany dotyczą także linii kolejowej Poznań-Piła.

Zgodnie z ustawą o przewozach kolejowych raz do roku zmieniany jest rozkład jazdy. Termin ten przypada na drugą sobotę grudnia godz. 24:00. Tego dnia nowe rozkłady wprowadza większość państw tej części Europy. W związku z przebudową infrastruktury kolejowej w Polsce dodatkowo co kilka miesięcy dokonywane są korekty w rozkładach.

Dlatego warto przed wyjazdem zapoznać się z tymi zmianami. Można tego dokonać na stacjach kolejowych oraz za pośrednictwem strony internetowej www.rozklad-pkp.pl.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież