Nowy sołtys w Maniewie

Nowy soltys w Maniewie

Od 2. lutego w naszej gminie trwają wybory sołeckie. Dziś odbyły się w Maniewie.

Dnia 3.marca w Maniewie odbyły się wybory sołeckie. Do dnia dzisiejszego w sołectwie włodarzyła Maria Garczewska. W zebraniu, na którym dokonano wyboru sołtysa uczestniczyło 76 mieszkańców wsi.

Zdania mieszkańców wsi były podzielone i po przeprowadzeniu głosowania mieszkańcy dokonali wyboru nowego sołtysa. Został nim Krzysztof Frąckowiak zdobywając 48 głosów mieszkańców, i zdecydowanie zwyciężył nad Marią Garczewską która zdobyła 28 głosów.

W zebraniu i głosowaniu przewodniczył Piotr Woszczyk- zastępca Burmistrza Obornik.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież