Reprezentantka Hufca ZHP Oborniki w Pałacu Prezydenckim

prezydent

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej w Warszawie zorganizowano spotkanie organizacji harcerskich działających w Polsce z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.

W dniu 23 lutego instruktorka Hufca ZHP Oborniki - harcmistrzyni Magda Pabin znalazła się w gronie wyróżnionych instruktorów zaproszonych na spotkanie w Pałacu Prezydenckim z Panem Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim i Jego żoną.

Druhna Magda, na co dzień pełni funkcję szefowej Biura Hufca, jest wewnętrznym trenerem naszej organizacji oraz współpracuje z Zespołem Promocji Chorągwi Wielkopolskiej. Swoje życie harcerskie łączy z początkami pracy naukowej, jaką są studia doktoranckie odbywane w Instytucie Wschodnim UAM.Z harcerskim pozdrowieniem – CZUWAJ!
Biuro Hufca
Hufiec ZHP Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież