Zmiany w komunikacji obornickiej

Zmiany w obornickiej komunikacji

W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi w rozkładzie jazdy obornickiej komunikacji wprowadzono kilka zmian. 

Wprowadzone korekty dokonano na liniach 24 i 25. Na okres 2 tygodni wycofano kursy tzw. szkolne. Powrócą one do rozkładu jazdy po feriach.

- na linii 24 o godz. 7:50, 8:12
- na linii 25 o godz. 7:45, 8:04, 14:46, 15:20

Ze względu na brak połączenia autobusowego z Murowaną Gośliną, kursy na trasie 23 o godz. 7:10 z Obornik do Pacholewa i o godz. 7:27 z Pacholewa do Obornik będą utrzymane w rozkładzie jazdy przez 1 tydzień ferii (16 – 20.02.2015)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież