Orłowicz nadal sołtysem Gołębowa

W Golebowie nadal rzadzi Orlowicz

W piątek 6. lutego odbyły się kolejne wybory sołeckie w gminie Oborniki. Gospodarzem wsi Gołębowo będzie nadal Bogumiła Orłowicz.

W salce wiejskiej w Gołębowie w piątkowy wieczór zebrało się 28 mieszkańców. W zebraniu, któremu przewodniczyła Sekretarz Gminy Oborniki Ewa Thiem, dokonano wyboru sołtysa na kolejną kadencję. W wyniku głosowania gospodarzem wsi w latach 2015-2019 będzie Bogumiła Orłowicz.

W związku z rezygnacją 2 członków Rady Sołeckiej podczas zebrania uzupełniono także jej skład. 

Udział w zebraniu wzieli m.in. radny Błażej Pacholski oraz Sołtys Gołaszyna Aleksandra Łukaszyk.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież