W Rożnowie mają zaświecić lampy jeszcze w tym roku

W Roznowie lampy zaswieca do konca 2014r.

Mieszkańcy ul. K. Szymanowskiego w Rożnowie jeszcze w tym roku powinni doczekać się świecących lamp. Taką informację uzyskaliśmy w Urzędzie Miejskim.

Na to oświetlenie rożnowianie czekają od kilku lat. Z funduszu sołeckiego zrealizowano projekt inwestycji, a Gmina Oborniki miała wykonać zadanie. Wówczas jednak pojawił się nowy problem. Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków nie chciał dać zgody na rozpoczęcie prac. 

...zadbasz o swój samochód ale także się najesz.

Ostatecznie lampy na ul. K. Szymanowskiego pojawiły się. Teraz mieszkańcy z niecierpliwością czekają na to, aby one zaświecily. Wg kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju Przemysława Mączyńskiego powinno tak się stać jeszcze w tym roku:

Nie zależy to już od nas, a od operatora który nie podpisał jeszcze aneksu na dystrybucję. Jeżeli się to stanie (mam nadzieję, że niebawem) to wtedy kilka dni i się zapalą. Na tą chwilę czekamy na dokumentyz ENEA - wyjaśnił nam Mączyński.

Zapowiada się więc na miły prezent noworoczny w Rożnowie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież