BUS4U: do i z Poznania wygodniej

BUS4U ma nowy pojazd

Spółka BUS4U wprowadziła na linię 951 nowy pojazd. Radości nie kryją pasażerowie.

Od początku utworzenie połączeń na trasie Oborniki-Poznań-Oborniki szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się połączenia poranne jak i te popołudniowe. Na potrzeby klientów stara się możliwie szybko reagować przewoźnik.

Z tego też powodu od kilku dni na trasie linii 951 jeździ autobus. Dzięki temu pasażerowie nie muszą obawiać się, że zabraknie dla nich miejsc i będą musieli czekać na kolejny kurs.

 

 

 

Komentarze   

0 #2 barthossius 2014-11-23 15:50
Żaden z pozostałych busów też nie miał ułatwień dla osób na wózkach. W całej komunikacji gminnej też nie wszystkie busy mają odpowiednie wejście, a nawet jeśli tak, to przystanki są na takim poziomie, że i tak w niczym to nie pomaga. W czym więc problem z tym jednym autobusem?
Cytować
+2 #1 bert 2014-11-22 23:34
A co z niepełnosprawny mi na wózku ????????
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież