Mańczak: Prace na Miękusa na ukończeniu (foto)

Ul. Miekusa w Obornikach

Przebudowa pobocza ul. Miękusa w Obornikach dobiega końca. Wkrótce będzie można skorzystać z nowych parkingów.

O planach przebudowy ul. Miękusa informowaliśmy kilkukrotnie. Pomysł ten wyszedł od 2 radnych:

Od 1,5 roku walczylismy z Waldkiem Cyrankiem o zmiany w tej części osiedla - mówił nam w piątek radny Ariel Mańczak. Inwestycja na ul. Miękusa na szczeście dobiega końca. Zarówno szkoła i mieszkańcy pobliskich bloków będą mieć chodnik i oświetlony parking. Będzie więc wygodniej i bezpieczniej - zakończył zadowolony z postępu prac Mańczak.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież