W 2015r. dokończą remont ul. Obrzyckiej?!

ul. Obrzycka w Obornikach

Starostwo Powiatowe w Obornikach otrzymało dofinansowanie na dokończenie przebudowy ul. Obrzyckiej w Obornikach. Zadanie ma zostać zrealizowane w 2015r.

Przed rokiem Starostwo walczyło o środki z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych bez skutku. Tym razem ta sztuka się udała i ul. Obrzycka znalazła się na wstępnej liście inwestycji, które mają zostać wsparte dofinansowaniem.

Wojewoda Wielkopolskie ma czas do 30. listopada na podanie ostatecznej listy inwestycji. W chwili obecnej na tej liście znajduje się właśnie m.in. ul. Obrzycka (16. miejsce w rankingu). Starostwo Powiatowe zaplanowało przebudowę ulicy na odcinku 890 metrów. Dodatkowo wykonana zostanie kanalizacja deszczowa (300 metrów). Koszt dofinansowania ma wynieść prawie 800 tys. zł.

Przypominamy, że dzięki współpracy Starostwa i Gminy Oborniki z burmistrzem Tomaszem Szramą na czele udało się wyremontować w 2014r. 830 metrów ul. Obrzyckiej.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież