Postęp prac na placu Bohaterów Westerplatte (foto)

Plac Boh. Westerplatte

Pomimo niesprzyjającej pogody firma Budro rozpoczęła prace na placu Bohaterów Westerplatte w Obornikach.

Pierwsze efekty są już widoczne. Przy aptece powstał już bowiem chodnik. Mieszkańcy czekają z niecierpliwością jednak na końcowy efekt.

Modernizacja placu Bohaterów Westerplatte, to bardzo ważna inwestycja dla Obornik, bowiem teren przez wiele lat służył naszym mieszkańcom. Sam pamiętam jak na pierwsze zakupy chodziło się właśnie do sklepów znajdujących się „pod daszkami”  Dziś funkcja tego terenu ma być zupełnie inna, ale po konsultacjach z mieszkańcami przygotowaliśmy takie zagospodarowanie tego terenu, żeby spełniało rolę zielonej enklawy pomiędzy blokami – mówi burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Prace mają się zakończyć w listopadzie.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież