Turniej Wsi w Ocieszynie odwołany

Turnieju Wsi w Ocieszynie nie będzie

W najbliższą niedzielę 28. września w Ocieszynie miał się odbyć gminny turniej wsi. Ostatecznie Obornickie Centrum Sportu jednak go odwołano.

Liczba imprez sportowo-rekreacyjnych rośnie lawinowo.To, co jeszcze niedawno cieszyło się ogromnym powodzeniem, traci coraz częściej uznanie w oczach jego uczestników. Przykładem jest m.in. turniej wsi. W poprzednim roku w Łukowie uczestniczyło tylko kilkanaście sołectw. W tym roku chęć udziału wyraziło 7 sołectw

Trudno jednoznacznie znaleźć powód takiego stanu rzeczy. Składają się na pewno na to m.in. nieodpowiednie terminy, obawa o pogodę, zniechęcenie do tych samych konkurencji czy brak wartościowych nagród. Dla części, szczególnie większych miejscowości, dochodzi kwestia ryzyka polegnięcia w walce z małym sołectwem. Bez względu na przyczyny w 2014r. turniej wsi w gminie Oborniki nie odbędzie się. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież