Odcinkowy pomiar prędkości w gminie Oborniki

Odcinkowy pomiar prędkości w gminie Oborniki

Główny Inspektorat Transportu Drogowego poinformował, że odcinkowa kontrola prędkości w województwie wielkopolskim będzie miała miejsce w gminie Oborniki!

Początkowo ITD zgłosiło lokalizację w gminie Tarnowo Podgórne. Ostatnio jednak podjęto decyzję o tym, aby taka kontrola miała miejsce w gminie Oborniki. Umiejscowiona ma ona być między Świerkówkami, a ul. Rolną w Ocieszynie (kiedyś Ocieszyn II). 

Na blisko 1,5 km odcinku będzie obowiązywała stała prędkość. Urządzenia zostaną zamontowane najwcześniej w drugiej połowie 2015r.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież