Nowa jakość miejskiego kąpieliska "Żwirki" (foto)

Nowy budynek na Żwirkach

 

W czwartek 04.09.2014r. odbył się odbiór pierwszej części inwestycji na kąpielisku miejskim w Obornikach.

Stan techniczny zaplecza technicznego popularnego w regionie kąpieliska "Żwirki" wołał o pomstę do nieba. Wczoraj odebrano jednak pierwszy z 3 zaplanowanych w tym miejscu budynków, które podniosą standard wypoczynku, jak i bezpieczeństwa. Powstały bowiem przebieralnie oraz zaplecze sanitarne kąpieliska z prysznicami i toaletami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także pomieszczenie biurowe.

Koszt inwestycji wyniósł ponad 0,5 mln zł, a na znaczną jego część złożyła sie potrzeba podłączenia mediów. Aby tak się stało należało położyć wiele metrów kabli i rur. Połowa kwoty została pozyskana z Lokalnej Grupy Rybackiej 7 Ryb, w zarządzie której zasiada Radny Paweł Dreger.

Burmistrz Tomasz Szrama już zapowiedział wzbogacenia bazy o pomieszczenia z gastronomią oraz sprzętu pływajacego. Nie zabraknie oczywiście także miejsca dla ratowników.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież