Skargi na punkt widokowy

Punkt widokowy w Obornikach

Mieszkańcy okolicy stadionu w Obornikach skarżą się na osoby, które podglądają ich codzienne życie przez lunetę na punkcie widokowym umiejscowionym przy ul. Objezierskiej. Sprawa została poruszona na piątkowej sesji Rady Miejskiej.

Stawianie ekranów, które ograniczyłyby możliwość podglądania najbliższych punktowi mieszkańców byłoby na pewno drogie - mówił w piątek Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Cyranek. Sprawdziłem jak rozwiązywano podobne problemy w innych miejscach w Polsce. A sposób jest prosty. Wystarczy bowiem ograniczyć płaszczyznę okręcania lunety. Metoda jest przy tym także tania - zakończył swoje przemówienie Cyranek.

Punkt widokowy cieszy się niemalejącą popularnością. Ta pewnie będzie jeszcze większa podczas nocy z 12 na 13 sierpnia, kiedy na niebie pojawią się meteoryty. Cieszyć się należy, że Rada zajęła się problem i zamierza go szybko rozwiązać.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież