Ogromne korki na Czarnkowskiej (foto)

Korki na ul. Czarnkowskiej

Przez cały dzień tworzą się ogromne korki na ul. Czarnkowskiej w Obornikach. Kierowcy będą musieli się z nimi zmagać przez najbliższe dni.

W ostatnich miesiącach oborniczanie ciągle zmagają się z różnymi utrudnieniami na drogach. Kończy się przebudowa DK11, pod koniec sierpnia ma być dokonany odbiór techniczny drogi przez Rudki. W międzyczasie trwały też pracy na ul. Obrzyckiej. 

Od piątku 8. sierpnia rozpoczął się kolejny etap prac w Obornikach. Firma Strabag rozpoczęła przebudowę odcinka ul. Czarnkowskiej od mostu na Wełnie do marketu Biedronka. Na mieście tworzą się ogromne korki. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do 20. sierpnia.

Kierowców prosimy w imieniu Gminy Oborniki i wykonawcy o wyrozumiałość i cierpliwość. Będzie wkrótce znacznie bezpieczniej.

 

Komentarze   

0 #3 Guest 2014-08-18 12:23
To oczywiście Polska. Nie ma to jak robić remont w samym środku wakacji, w dodatku w godzinach szczytu komunikacyjnego , bez wytyczenia tras alternatywnego przejazdu. W innych krajach takie remonty odbywają się w nocy, no ale u nas w Polsce to trzeba zaoszczędzić, bo za pracę w nocy to by trzeba było pracownikom zapłacić.
Cytować
0 #2 ludek 2014-08-13 09:40
cały czas nie rozumie dlaczego dopuszczono do wykonywania remontu w i na Obrzyckiej i Czarnkowskiej. Czy widzicie jakieś plusy, że te remonty odbywają się w tym samym czasie?
Cytować
+6 #1 jarek 2014-08-08 20:06
mogli pomyslec aby zaczac te prace po skonczeniu drogi przez rudki bo nawet objazdu niema bo na rudkach zastawione paleta kraweznikami albo wywrotka ziemi bardzo nie odpowiedzialne wrazie jakiegos zagrozenia bo karetka czy tez straz nie przejedzie
Cytować