Awaria RTG w obornickim szpitalu

Awaria aparatu RTG

We wtorek 15. lipca w szpitalu obornickim awarii uległ aparat RTG. Na korytarzu szpitalnym było bardzo nerwowo.

Jedyny aparat rentgenowski w Obornikach znajduje się właśnie w szpitalu. Kiedy wczoraj rano uległ awarii utworzyła się spora kolejka pacjentów. Technicy pomimo kilkukrotnych wezwań serwisantów nie mogli się doczekać przyjazdu żadnego z nich. To w końcu miało miejsce ok. godz. 14:00. 

Pacjenci mieli żal do personelu, że nie została wywieszona żadna informacja o awarii. To zapewne zaoszczędziłoby nerwów oczekujących na zdjęcia, ale i też ułatwiłoby prace samemu personelowi, który niejednokrotnie musiał wyjaśniać sytuację zdenerwowanym ludziom.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież