Zagłosuj na Błażeja Pacholskiego!

 Błażej Pacholski

 Miesięcznik "top agrar Polska" ogłosił listę sołtysów-półfinalistów oraz podał zasady wyłaniania najlepszej trójki gospodarzy wsi w Polsce. Wśród kandydatów jest Błażej Pacholski.

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń na konkurs „Sołtys dla wsi“ wybrana została siódemka najaktywniejszych sołtysów - zdaniem redakcji miesięcznika. Teraz przyszedł czas na wyłonienie finałowej trójki. Wśród nich jest Błażej Pacholski z Ocieszyna.

Aby zagłosować na sołtysa Ocieszyna należy wysłać sms na numer 4321 o treści PWR.4. Na trójkę finalistów czekają nagrody rzeczowe o łącznej wartości 9 tys. zł. Zapewne wzbogacą wyposażenie biur „Sołtysów dla wsi”.

SMS na numer 4321 o treści PWR.4  Głosowania potrwa do końca lipca!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież