Stowarzyszenie SPA zorganizowało rajd rowerowy (foto)

SPA zorganiowało rajd rowerowy

Stowarzyszenie Pań Aktywnych SPA wraz z sołectwami Chrustowo, Wymysłowo i Żukowo zorganizowało Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia dziecka.

Rajd wyruszył z Żukowa, a w Chrustowie dołączyła spora grupa uczestników, którzy wspólnie udali się w kierunku Wymysłowa. Przy świetlicy wiejskiej panie ze SPA wraz z Radą Sołecką Wymysłowa przygotowały szereg ciekawych i zabawnych  konkurencji dla dzieci i młodzieży. Przeciąganie liny, spacer z jajkiem czy strzał pistoletem wodnym do celu przysporzyły mnóstwo zabawy, okraszonej nutką rywalizacji.

Po słodkim poczęstunku około 60 osobowa grupa udała się rowerami do Objezierza, gdzie na uczestników rajdu czekała niespodzianka. Proboszcz parafii objezierskiej, ks. Zbyszek Szlachetka zaprezentował młodym „turystom” kościół jakiego wcześniej nie znali. Nieznane miejsca w kościele i tajemnice, o których opowiadał ksiądz Zbyszek  zaciekawiły nawet największych chuliganów a i ich rodzice dowiedzieli wiele wiele nowego.

Ostatnim przystankiem Rajdu było Żukowo, gdzie Rada sołecka przygotowała ognisko z kiełbaskami. Piękne krajobrazy tej części gminy zachęcają do turystyki rowerowej, a zabytki, choć powszechnie znane okazują się skrywać jeszcze wiele tajemnic. 

Panie ze SPA mają już kolejne plany i na pewno mieszkańcy Chrustowa, Żukowa i Wymysłowa nie zaznają w najbliższym czasie nudy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież