Strategia rozwoju Gminy Ryczywół

W bieżącym miesiącu przeprowadzane jest na terenie Gminy Ryczywół badanie opinii związane z opracowywaniem Strategii Rozwoju. Ankieta skierowana jest do różnych grup społecznych tej gminy.

Stworzona na podstawie ankiet opracowanie ma dać opis stanu bieżącego samorządu wraz z jej słabymi i silnymi stronami, ale także uwypuklić potencjał i mozliwości gminy. Dzięki ankiecie będzie można opracować kierunek rozwoju na przyszłe lata.

Formularz dostępny jest na stronie Urzędu Gminy - kliknij tutaj. Po wypełnieniu należy zwrócić go do Sekretariatu Urzędu do 22 lutego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież