Zimowa akcja Urzędu Skarbowego trwa

Urząd Skarbowy w Obornikach prowadzi  w czasie ferii zimowych akcję ”Nie bądź jeleń, weź paragon”.

Jej celem jest nadzorowanie ewidencjonowania sprzedaży w kasach fiskalnych i przypominanie o obowiązku wydawania paragonów. W tym celu w Urzędzie utworzony został punkt informacyjny. Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 061 29 75 453.

Kliencie weź paragon

-  ułatwisz sobie złożenie reklamacji,

-  wspierasz uczciwą konkurencję,

-  masz możliwość porównania cen i kontroli transakcji,

-  masz pewność, że zapłacony przez Ciebie podatek trafi do budżetu państwa,

-  masz prawo żądać paragonu  niezależnie od  miejsca  zakupu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież