Bawili się w Objezierzu

Przełom stycznia i lutego to dla przyszłych maturzystów czas szczególny. To wtedy odbywają się Bale Studniówkowe, będące uroczystym rozpoczęciem odliczania dni do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – matury, zwanej też egzaminem dojrzałości. Radosne tańce są chwilą zapomnienia, a jednocześnie delikatnym sygnałem, że to już czas zabrać się do intensywnej nauki. Pierwszy taniec – tradycyjny Polonez – to znak, że to nie byle młodzieńcza imprezka, ale już bardzo poważny, dorosły bal…

W Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu rzeczony bal miał miejsce pierwszego dnia lutego. Uroczyście rozpoczął go dyrektor Pan Roman Ostrowski, a uczestniczyli w nim uczniowie ostatnich klas w zawodach Technik Hotelarz, Technik Organizacji Usług Gastronomicznych, Technik Rolnik i Technik Kucharz. Kulminacją było przypięcie tradycyjnych koniczynek na piersiach uczniów przez wychowawczynie, Panie Małgorzatę Kubiak oraz Ewelinę Furman. Bardzo udany bal trwał niemalże do białego rana, a młodzież solennie przyrzekła już od następnego ranka  wziąć się intensywnie za naukę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież