Zmiany w rozkładzie komunikacji miejskiej

W rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej wprowadzono korekty. Związane są one oczywiście z rozpoczęciem się ferii szkolnych.

W okresie trwania przerwy w nauce w rozkładzie zawieszane są kursy, którymi młodzież dojeżdża do szkół. Tak jest i tym razem. Oto kursy, które przez okres ferii nie będą funkcjonowały:

na linii 25: 7:45 (z Obornik), 8:04 (z Objezierza), 14:46 (z Obornik), 15:20 (z Objezierza)

na linii 24: 7:50 (z Obornik), 8:12 (z Uścikowa)

na linii 23: 7:15 (z Oborniki) i 7:33 (z Pacholewa)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież