Do Obornik powróci sąd rejonowy

Do Obornik powróci sąd rejonowyJakub Rutnicki poinformował na swoim profilu na Facebooku o przywróceniu sądów rejonowych w Obornikach i Złotowie. Jest to efekt głosowania w sejmie nad sprawozdaniem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, prezydenckim projektem o zmianie ustawy - Prawo ustrojów sądów powszechnych.

Sejm przyjął również nowelizację ustawy o lasach, polegającą na nałożeniu na firmę zarządzającą polskimi lasami dodatkowej opłaty (poza standardowo płaconymi podatkami) płaconej przez dwa lata po 800 mln w 2014 i 2015 roku.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież