Przejdź do głównej treści

Przywrócono kurs do Objezierza

| eoborniki.pl za UM Oborniki | Lokalne

Kurs linii 25 o godz. 07:45 został przywrócony. Przypominamy, że obsługuje on podróżnych na odcinku dworzec autobusowy w Obornikach-Objezierze.

W związku z wprowadzeniem od 2 kwietnia większych busów Urząd Miejski postanowił wycofać jeden z dodatkowych kursów obsługujących głównie młodzież z objezierskiej szkoły. Realia jednak zmusiły obornickich włodarzy do zmian w rozkładzie jazdy. Pomimo możliwości zabrania nawet 40 pasażerów busy nie były w stanie sprostać zapotrzebowaniu.

Terenowe Biuro Paszportowe (TBP) w Obornikach zaprasza od poniedziałku do piątku. Co potrzebne jest do złożenia wniosku?
W dniu 25 kwietnia 2025 roku odbyła się w Rogoźnie Inauguracja Rogozińskiego Questu Powstańczego oraz Rajd z questem szlakiem Powstania Wielkopolskiego w Rogoźnie.
1 maja odszedł Zygmunt Dyczkowski. Przez 31lat kierował Szkołą Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach.
Na aktywne spędzenia majówki zaprasza Centrum Rekreacji Oborniki. Będzie otwarte przez cały weekend!
W Starostwie Powiatowym w Obornikach otwarto Terenowy Punkt Paszportowy. To ogromny sukces Powiatu Obornickiego.
25 maja odbędzie się wędrówka wzdłuż Samicy Kierskiej. To kolejna akcja pomocy dla Wiktorii Rembacz.
Jubileusz 745-lecia Rogoźna przyciąga liczne grono sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu. Za nami liczne zawody. Kolejne już niebawem.