Przejdź do głównej treści

Zapytaj Burmistrza Obornik

| MP | Lokalne

Nowy Burmistrz Obornik wyszedł z ciekawą inicjatywą - udostępnił wszystkim mieszkańcom szybką i prostą metodę na zadanie Mu pytań.

Stworzony na stronie Urzędu Miasta formularz jest prosty i łatwy w obsłudze. Wymagane dane to imię i nazwisko, adres e-mail i treść zapytania, dodatkowo można podać również numer telefonu.

 

Strona internetowa UM wreszcie zaczęła żyć, gdzie maja być publikowane odpowiedzi na zadawane pytania.

 

Adres strony z formularzem: ZAPYTAJ BURMISTRZA

 

(fotografia: UMiG Oborniki)

 

 

To dzień, w którym wszyscy mówimy jednym głosem – Polska jest nasza. 11 listopada Oborniki, Rogoźno i Ryczywół zamienią się w scenę wspólnego świętowania – z hymnem, flagami, biegami i koncertami.
Nadia Janka była gościem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Powodem były sukcesy rogozińskiej nastolatki.
Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.