Skip to main content


Rogoźno pomaga Kasi

| Marcin | Lokalne

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej w Rogoźnie 14.04.2024! Zebrane pieniądze mają wesprzeć leczenie Kasi. Masa dobrych słów, sama chęć pomagania – bezcenne!

„Punktujemy dla Kasi” to kolejna spontaniczna mająca na celu niesienie pomocy. Impreza odbywać się biedzie od 12 do 18 na tereny b. Agrobiznesu.
Dzięki KPP w Obornikach odbędzie się akcja znakowania rowerów. Ramy będą oznaczone (litery, cyfry) specjalnym grawerem. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, oprócz dmuchańców, tatuaży, warkoczyków będą: popcorn, frytki itp. O godz. 15.00 wystąpią Rogozińskie mażoretki.

Będą zbiórki i licytacje przekazanych przez przedsiębiorców Rogoźna bonów/ voucherów na usługi.

Link do zrzutki -> https://zrzutka.pl/dzwv2c?fbclid

 

O łączeniu funkcji sołtysa i radnej, ale i o Błażeju Pacholskim, rozmawialiśmy z Barabarą Bacic-Gaertner z Rożnowa.
Nowe centrum handlowe w Obornikach, ma być oddane do użytku jeszcze w tym roku. Kompleks handlowy będzie zlokalizowany przy ulicy Gołaczyńskiej, przy skrzyżowaniu z DK11.
Chcecie aktywnie zakończyć długi weekend i przy okazji wesprzeć zacny cel? Zapraszamy w niedzielę 2 czerwca o 14:00 na plac K. Marcinkowskiego w Rogoźnie.
Do 31 maja 2024 r. można składać wnioski o przyznanie przez Zarząd Powiatu Obornickiego medalu „Zasłużony dla Powiatu Obornickiego”.
Wyróżnienia w konkursie "Miejsce Przyjazne Seniorom w Gminie Oborniki" zostaną przekazane 21 czerwca.  Podczas obrad Obornickiej Rady Seniorów poinformował o tym kierownik promocji Krzysztof Sroka. 
Trzecia Droga wywalczyła kolejne stanowisko w lokalnych władzach. Tym razem jest to funkcja drugiego Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Obornickiego.
Zarząd Powiatu Obornickiego otrzymał jednogłośnie absolutorium.