Skip to main content

Uroczystości pogrzebowe w Rogoźnie - informacja

| Łukasz | Lokalne

Uroczystości pogrzebowe ś.p. Roman Szuberskiego odbędą się w kościele p.w. Świętego Ducha w Rogoźnie. 

Z głębokim żalem informujemy, że uroczystości pogrzebowe Świętej Pamięci Burmistrza Rogoźna, Romana Szuberskiego, odbędą się w kościele pw. Świętego Ducha w Rogoźnie. Ceremonia rozpocznie się  w sobotę o godzinie 12:00. Po mszy żałobnej, uczestnicy w uroczystym kondukcie żałobnym pieszo udadzą się na cmentarz. W związku z tym, droga łącząca kościół Świętego Ducha z cmentarzem zostanie tymczasowo zamknięta dla ruchu samochodowego - informuje strona rogozińskiego urzędu.

Bieg Superbohaterów

W sobotę 13 kwietnia 2024 odbył się w Obornikach na Żwirkach, Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny "Bieg Superbohaterów".

Rogoźno pomaga Kasi

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej w Rogoźnie 14.04.2024! Zebrane pieniądze mają wesprzeć leczenie Kasi. Masa dobrych słów, sama chęć pomagania – bezcenne!

Modernizacja budynku komunalnego w Ryczywole przy ul. Mickiewicza 14

Zakończyła się modernizacja budynku komunalnego przy ul. Mickiewicza 14 w Ryczywole.

W OOK w Obornikach, trwa Festiwal Rzemiosła

Jeszcze warto odwiedzić dziedziniec OOK, gdzie od godziny 10:00 trwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Obornikach oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – Festiwal Rzemiosła.

Oborniki. Powstanie miasteczko ruchu drogowego

Spółka Avenir Polska wykona miasteczko ruchu drogowego. Inwestycja powstanie w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4 w Obornikach.

Szczegóły protestu rolników w Obornikach

Protest odbywać się będzie 4 kwietnia 2024r. od godziny ok. 10:00, na fragmencie ulicy Piłsudskiego w Obornikach. Zablokowany będzie krótki odcinek ul. Piłsudskiego od ul. Młyńskiej do żabki przy ul. Szpitalnej. Ulica Szpitalna będzie przejezdna!

Uwaga, 4 kwietnia zapowiadane są kolejne protesty rolników

Na 4 kwietnia 2024 roku planowane są kolejne ogólnopolskie protesty rolników. Ma dojść do strajków na drogach i w centrach miast. W planie jest m.in. "oblężenie" biur poselskich i senatorskich.