Przejdź do głównej treści

Nie ma remisu - kto będzie w finale?

| Lokalne

Portal eoborniki.pl tym razem jest w epicentrum Bitwy na Głosy, jesteśmy już po pierwszej piosence wykonanej przez Drużynę Libera.

Nie ma remisu - kto będzie w finale?

W tej chwili śpiewa konkurencja, mocna konkurencja – zespół Ewy Farnej. Program rozpoczął materiał filmowy w którym narrator wywołał bitewny nastrój – Oborniki kontra Sosnowiec, nie ma remisu.

Więcej na naszej stronie na FB ->  https://www.facebook.com/eoborniki

W piątek 27.03.2026 r. po południu przywrócono ruch pociągów na odcinku Oborniki – Rogoźno. Linia była zamknięta od 8 marca z powodu prac modernizacyjnych. Zakończenie robót opóźniło się, a pasażerowie nie doczekali się oficjalnych komunikatów o zmianie terminu.
W sali konferencyjnej spółki Komsport odbył się Dzień Sołtysa. Spotkanie zorganizowane zostało z inicjatywy Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. 
Tomasz Szrama pozostał przewodniczącym obornickiego koła Koalicji Obywatelskiej. 
Na budowę S11 na odcinku Piła-Szczecinek wpłynęło 14 ofert. Trwa analiza przedstawionych dokumentów.
W piątek, tj. 27 marca br., odbędzie się Msza Święta żałobna za duszę zmarłego Piotra Sitka.
Dobre wieści dla miłośników historii w powiecie obornickim! Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozstrzygnęło nabór do programu „Ochrona zabytków 2026”, kierując ogromne środki do naszych gmin.
Budowa obwodnicy Rogoźna w ciągu drogi wojewódzkiej nr 241 osiągnęła poziom 76 proc. zaawansowania. Wykonawca zakończył już kluczowe prace związane z infrastrukturą podziemną i aktualnie koncentruje siły na obiektach inżynieryjnych oraz nowym układzie drogowym.